הרכב קבלת פנים

להקת אוברטון- במופע לקבלות פנים

מוסיקה טובה היא המרכיב החשוב ביותר לאירוע מוצלח ושחלק משמעותי בכל אירוע הוא השלב ההתחלתי של קבלת הפנים.

כ-15-20 אחוז בממוצע מזמן כל אירוע מתחיל בקוקטייל פארטי, בקבלת הפנים, זהו זמן חשוב במכלול אירוע, שלרוב נוטים לשכוח לשים בו דגש מוזיקלי, ומשקעים רק במרכז האירוע.

שלב קבלת הפנים- הקוקטייל פארטי, זהו חלק בעל השפעה משמעותית על המשך האירוע- הרושם הראשוני, האווירה, האנרגיה והזרימה שתיווצר בשלב קבלת הפנים ייצרו עבור האורחים שלכם אווירה אלגנטית, נעימה ושמחה של מוזיקה חיה קלילה ומשובחת כבר בתחילתו של האירוע, ויקנו לארוע תוכן מוזיקלי שובה לב והמון זוהר, האורחים ידעו שזהו ארוע מושקע וארוע שניחן בו השקעה עד הפרט הקטן עבור המוזמנים. 

הדיגי' הטוב בעולם- לא יכול לעולם לייצר את האיכות והקסם שיש בלהקה במופע חי שמתמזג עם האווירה בקבלת הפנים, מופע עם הלהקה בקבלת הפנים מקנה המון קסם ויוקרתיות לתחילת האירוע, ותייצר אנרגיה חיובית מדביקה להמשך האירוע ולשיאים שיבואו ברחבת הריקודים בהמשך הערב.

אוברטון מציעה תוכן איכותי לקבלות פנים עבור כל סוג של אירוע, לפי התאמה אישית ובחירת סגנון מוזיקלי שמתאים את עצמו באופן אישי לקהל באירוע שלכם, ולפי האווירה שתרצו לשדר במהלך האירוע. ללהקת האירועים- הרכב קבלת הפנים קיים רפרטואר ענק ורחב של מאות שירים הניתנים לבחירתכם בהגשה משתלבת שמרגישה את הדופק המוזיקלי בקבלת פנים, כך שההופעה מורכבת מקלאסיקות ושירים מודרניים בעברית ולעוזית, שירים שכולם מכירים ואוהבים.

מופע להקת אוברטון בקבלת פנים יכול לקבל אופי יותר אווירתי בשילובי בבלדות נעימות וקלאסיקות ובעיבודים ייחודים שמשתלבים באווירת הקוקטייל פארטי.

מופע הקבלת פנים יכול לקבל אף פורמט מופע קצת יותר קצבי, מופע קבלת פנים עם גרוב קליל של סוכריות מוזיקליות בלייב, שיגרו את דמיונם של האורחים על המשך הארוע, מוזיקה שמשדרת על אנרגיה חיננית, כשהשמפנייה ביד והרגלים זזות בקלילות מעצמן תוך כדי.

תגידו לנו את אופי המופע בקבלת פנים שאתם מחפשים ואנחנו נבוא עם הניסיון שלנו, להגשים זאת.

עם המוזיקה הטובה, בא התיאבון.

 

 

 OVERTONE- A PASSION FOR LIVE MUSIC

 

קידום באינטרנט קידום באינטרנט